Naše činnost v oblasti kultury

Prodej divadelních představení

Prostřednictvím našich divadelních představení se diváci setkají s Petrem Kostkou, Petrem Pelzerem, Carmen Mayerovou, Terezou Kostkovou, Alešem Hámou, Radkem Valentou, Kateřinou Burianovou, Ljubou Skořepovou, Jitkou Asterovou, Lukášem Pavláskem a dalšími známými herci.
Specializujeme se také na komorní pořady „literárně hudební“ a to i pro dětského diváka či studenty chystající se na zkoušku z dospělosti.


Pořádání literárních besed

Besedy s předními spisovateli a ilustrátory převážně dětských knížek jsou vždy sestaveny tématicky pro určitou věkovou skupinu posluchačů a to od pěti do sta let.
Součástí těchto setkání je náhled pod pokličku spisovatelské práce, autorské čtení, diskuse a autogramiáda. Je možné i zakoupit knihy a obrázky autorů za snížené ceny. Délka pořadů je cca 90 min.


Besedy s herci

S herci, se kterými spolupracujeme můžeme domluvit i besedu dle Vašeho přání!


Technické zabezpečení kulturních pořadů

I pro jiné agentury zajišťujeme dopravu (účinkujících i dekorace), ozvučení, osvětlení a stavbu dekorace. V případě zájmu zajistíme i výrobu dekorace (na zájezdová představení).


Maskérské a vlásenkářské práce

Zajišťujeme výrobu paruk, vousů a vlasových doplňků pro film a divadlo, výrobu civilních paruk a příčesků, face painting na dětských akcích a rodinných oslavách.

Naše motto

"ČÍM VÍC, TÍM MÍŇ!"

Hledáme spolupořadatele!

Nejlepší způsob, jak snížit náklady na dopravu a případně i ubytování umělců při pořádání našich akcí, je skloubení požadavků a objednávek našich klientů. Vždy se snažíme zrealizovat zájezd tak, aby všichni pořadatelé (naši zákazníci) ušetřili co nejvíce finančních prostředků.

Náklady na dopravu (a ubytování – je-li třeba) jsou děleny alikvotním dílem na všechny zúčastněné pořadatele a cena samotného „pořadu“ je také snížena.

Máte-li dotaz na jakýkoliv pořad, neváhejte nás zcela nezávazně kontaktovat.

Zodpovíme–poradíme–doladíme!!!